Covid-19 önlemleri kapsamında; tüm ürünlerimiz sağlığınız için dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve size gönderilmektedir.

Zararlı bakterileri yok edilmesine yardımcı olur, bu sayede ağızdaki kokuyu ederek sağlıklı bir nefes oluşumu sağlayabilir.

Günlük olarak sabah ve akşam gargara yaparak uygulayabilirsiniz (ürünü yutmayın). Düzenli kullanımda ağız kokusu üzerinde kalıcı etki sağlayabilir.

Breatify ilk kullanımdan itibaren kokuyu gidermeye yardımcı olur ve içeriğindeki aktifler sayesinde düzenli kullanımda kalıcı etki görmenizi sağlayabilir.

İlk kullanım anından itibaren etkisini görebilirsiniz ve düzenli kullandığınızda ömür boyu ağız kokusuna veda edebilirsiniz.

Organik içeriklerden oluşan Breatify’ı çekinmeden kullanabilirsiniz.

Ürünü kullandıktan 10 dakika sonra başka ürünleri kullanmanızda sorun olmayacaktır.

Ürün ambalajının üzerindeki bilgileri inceleyerek, içerik bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sizlerin siparişi oluşturma sürecinizde tercih ettiğiniz nakit ya da kredi kartı seçenekleriyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi size sıkıntısız şekilde ulaştırabilmek için Aras Kargo ve ByExpress kargo firmaları ile çalışmaktayız. Sizlere sms olarak gönderilen takip kodlarını, kargo firmasının internet sitesine yazarak; kargonuz hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Siparişinizi kargoya teslimatı 1-3 iş günü arasında yapılmaktadır. Mücbir sebepler, olağanüstü durumlar, bayram, resmi tatil veya yoğun kampanya gibi dönemlerde kargoya teslimat süreleri 15 iş gününe kadar uzayabilmektedir.